Radio internetowe

Proponujemy Państwu wygodną i łatwą w używaniu formę radia internetowego pozbawionego treści merytorycznych, wiadomości i niechcianych reklam. Sama muzyka, bez przerw!

Nasza formuła opiera się o dwa modele:

Poniżej przedstawiamy ofertę kanałów 'zwolnionych z opłat’, zróżnicowanych pod względem stylistycznym i energetycznym, tak aby Państwo mogli dopasować i wybrać do potrzeb swej branży czy działalności.

Radio internetowe to wygodna i prosta forma wypełnienia przestrzeni użytkowej tłem dźwiękowym, które dodatkowo możemy personalizować tworząc indywidualne kanały (np tylko muzyka latynoska lub smooth jazz) oraz umieszczać ogłoszenia, jingle i spoty reklamowe na życzenie i wg. harmonogramu klienta.

Zapraszamy do sprawdzenia.

Cennik dostępu do usługi w naszym sklepie (niebawem).

Spotkanie przy kawie, chwila na rozmowę lub zadumę. Odrobina melancholii, która pozwoli nieco pomarzyć, ale także pomoże wybrać piękną bieliznę, biżuterię czy odpowiedni zapachem. Może także towarzyszyć gościom w hotelowym lobby i korytarzach. Elegancka łagodna i spokojna muzyka z nutą romantyzmu o balladowych charakterze.

Gonimy przez cały dzień, ale czasem trzeba zwolnić. Trzeba dać odpocząć zmysłom tak by podjąć trafne decyzje, bez pośpiechu. Muzyka, którą chcemy wyciszyć nie powoduje senności jednak sprawia że łagodniejemy w restauracji, salonie, gabinecie – tam gdzie muzyka powinna nas otaczać i wspierać a nie dominować.

 Nie tylko typowa muzyka taneczna! To energia która dzięki różnym stylistykom znanym z klubów i dyskotek może zabrzmieć w sklepie z odzieżą sportową, klubach fitness i innych lokacjach gdzie aktywność jest priorytetem.

 

Energia jest potrzebna każdemu tak by aktywnie przejść przez dzień. Tam gdzie potrzeba muzyki żywej, energicznej, dynamicznej, do klepania się po kolanie, tupania nogą, kiwania głową a nawet szybszego marszu. Ten kanał stymuluje do szybkich decyzji dzięki odpowiedniej selekcji rytmicznego rocka, popu i dance.

Moda tak ważna dla wielu z nas powinna być dopasowana pod własne gusta i oczekiwania. Tak jak muzyka, która kojarzona z wybiegami modowymi i pokazami może zagrać w sklepach odzieżowych czy salonach z asortymentem mieszkaniowym.

Gdy w duszy gra rocknroll i prowadzisz pub, bar lub lokal np z modą młodzieżową my mamy odpowiednią selekcję rocka i poprocka. Utwory bez elektronicznych bitów, za to z rasowymi riffami i czasem drapiącymi głosami oraz łagodniejsze piosenki z elementami folk i południowego rocka.

Aktywność nie ma stylistyki. Możesz lubić rock tak samo jak muzykę taneczną. Ważne by utwory miały pazur i charakter, który nakręca Twe sportowe predyspozycje i potrzeby. Nie ważne czy jesteś w sklepie z odzieżą wyczynową, młodzieżową czy na sali gimnastycznej. Ważne jest to, że nie przestajesz się ruszać w rytm zróżnicowanej muzyki.

 Mamy sposób na muzykę relaksacyjną, która koi nerwy i wprowadza w błogi stan oderwania od problemów codzienności. Delikatna rytmiczna tabla, szum wody, odgłosy natury, przestrzennie malowane smugami brzmień, czyli to co potrzebne by wyciszyć się w SPA, gabinecie kosmetycznym czy zabiegowym.

Muzyka na święta idealnie dopasowana do klimatu i pory dnia. Muzyka, która oddaje atmosferę świąt oraz tradycyjne kolędy.